Filmy

 


 

Robot Jox 2: Zabójczy wirus

 

Tytuł oryginalny: Robot Jox 2: Crash and Burn (1990).

Reżyseria: Charles Band.

Scenariusz: J. S. Cardone.

Producent: David Decoteau.

Producent wykonawczy: Charles Band, Debra Dion.

Współproducent: .

Zdjęcia: Mac Alberg.

Montaż: Ted Nicolaou.

Muzyka: Richard Band.

Scenografia: Kathleen Cortes.

Efekty wizualne: David Allen.

Charakteryzacja: Greg Cannon.

Kostiumy: Angela Balogh Calin.

Dźwięk: D. J. Ritchie.

Obsada: Paul Ganus, Megan Ward, Bill Moseley, Eva Laure, Jack McGee, Elizabeth MacLellan, Katherine Armstrong, John Chandler, Kristopher Logan, Ralph Waite.

Produkcja: Full Moon Entertainment. Dystrybutor: Imperial Entertainment Ltd.

Czas trwania: 81 minut.

Uwagi: .

Recenzja: .

Opis: Jest rok 2030. Promieniowanie ultrafioletowe zniszczyło powłokę ozonową i wypaliło powierzchnię Ziemi. Panuje wieczne, śmiertelnie gorące lato. Po tym, jak komputery doprowadziły do ekonomicznej zagłady, kontrolę nad całym światem sprawuje międzynarodowa korporacja UNICOM. Lathan Hooks i jego wnuczka Arren prowadzą małą stację telewizyjną, a pod jej przykrywką zajmują się działalnością "wywrotową". Gdy przybywa pracownik UNICOM-u - Tyson Keen, Lathan spodziewa się najgorszego. Nocą podczas burzy termicznej Lathan ginie i wszystko wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek. Jednak Arren w to nie wierzy, wie, że zabójcą jest syntetyk - częściowo człowiek, częściowo maszyna, zaprogramowany tak przez wprowadzenie do jego obwodów tzw. wirusa śmierci, aby eliminować przeciwników UNICOM-u.


Copyright Sergeant AdOw © 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.          www.fantastyka-86.pl