Gry komputerowe

 


 

Bet on Soldier: Krwawy sport

 

Typ: first person shooter.

Produkcja: Kylotonn Entertainment - 2005.

Wydawca: . Polski wydawca: Techland.

Zawartość: obwoluta kartonowa, pudełko DVD, instrukcja - 28 stron (119x180)mm, 4 CD.

Wymagania: Pentium IV 2,0GHz, 512MB RAM, GeForce 4 z Direct 9.0c, 4GB HDD, CD-ROM 48x, Windows 2000/XP.

Uwagi: Polska wersja językowa.

Bibliografia: - CD-Action 09(116)/2005 - str. 38-39 - recenzja.

Opis: Świat pogrążony jest od 80 lat w wojnie, której początków już nikt nie pamięta. Jest teraz jedynym celem rasy  ludzkiej. Wszyscy albo walczą, albo pracują w przemyśle zbrojeniowym. Olbrzymie korporacje, które podzieliły wpływy i rządy pomiędzy siebie, traktują wojnę jako czysty biznes. Ich pracownikami są najemnicy otrzymujący wypłaty za kolejnych zastrzelonych oponentów i notowani na giełdach. Wśród nich znajdują się również żołnierze elitarni, dla których zabijanie wyłącznie dla zabijania pozbawione jest dreszczyku emocji. Tym co ich najbardziej „kręci” jest obstawianie wyników kolejnych starć z wrogiem. Dla nich właśnie przygotowano specjalny program, Bet on Soldier, będący równocześnie rozrywką dla mas. Jesteś najemnikiem w środku tego chorego sportu. Twoje zadanie to pozostać żywym, pomścić śmierć narzeczonej i dzieci oraz doprowadzić do upadku cały ten przeklęty show.

 

Bet on Soldier: Blood of Sahara

 

Typ: first person shooter.

Produkcja: Kylotonn Entertainment - 2006.

Wydawca: . Polski wydawca: Oni Games.

Zawartość: 2 CD.

Wymagania: Pentium IV 2,0GHz, 512MB RAM, GeForce 4 z Direct 9.0c, 4GB HDD, Windows 2000/XP.

Uwagi: Polska wersja językowa.

Bibliografia: .

Opis: Potężny syndykat usiłuje przejąć na własność rozległe złoża ropy naftowej odkryte na Saharze. Jego działania dawno już przekroczyły granicę prawa i wzbudzają głęboki niepokój rządu. Ze względów politycznych w grę nie wchodzi oficjalna misja wojskowa - sprawa musi zostać załatwiona po cichu. Do akcji wkracza więc Max Balding, komandos i gwiazda ligi Bet on Soldier. Liczyć może tylko na swoje umiejętności i zimną krew.

 

Bet on Soldier: Black-out Saigon

 

Typ: first person shooter.

Produkcja: Kylotonn Entertainment - 2007.

Wydawca: . Polski wydawca: City-Interactive.

Zawartość: pudełko DVD, 1 DVD.

Wymagania: Pentium IV 2,0GHz, 512MB RAM, GeForce 4 z Direct 9.0c, 4GB HDD, Windows 2000/XP.

Uwagi: Polska wersja językowa. Nowe bronie, nowe pancerze, ośmiu nowych przeciwników.

Bibliografia: .

Opis: Rejony Sajgonu przez wiele lat nie należały do szczególnie niebezpiecznych, głównie dzięki dotychczas obowiązującemu w tym rejonie zawieszeniu broni. Stosunkowo spokojny i dobrze położony teren błyskawicznie został jednak dostrzeżony przez decydentów z organizacji VAN, którzy postanowili przejąć kontrolę nad obszarem i stworzyć liczne obozy treningowe dla swych najlepszych żołnierzy. Działały one bez większych zakłóceń do czasu, gdy centrala VAN z niewiadomych przyczyn utraciła łączność ze swoimi wschodnioazjatyckimi bazami. Szybko stało się jasne, iż stoją za tym cwani szpiedzy z konkurencyjnej organizacji - WRF. Zdecydowano się więc na wysłanie na miejsce zdarzenia odpowiedniej brygady zwiadowczo-bojowej, mającej za cel wyjaśnienie całej sytuacji. Jesteś Hang Shaiming, młodym żołnierzem VAN, który należy oczywiście do wyżej wymienionych sił szybkiego reagowania. Przerzucony na Daleki Wschód, musi walczyć o przetrwanie w trudnych, tropikalnych warunkach, dążąc do rozbicia wpływów wrogiego syndykatu.


Copyright Sergeant AdOw © 2014 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.          www.fantastyka-86.pl