Gry komputerowe

 


 

Chrome SpecForce

 

Typ: first person perspective.

Produkcja: Techland - 2005.

Wydawca: Techland. Polski wydawca: .

Zawartość: kartonowa obwoluta, pudełko DVD, instrukcja pdf - 31 stron, 2 CD.

Wymagania: Pentium III 1,3GHz, 256MB RAM, grafika 64MB RAM z DirectX 8.0, 2,0GB HDD, Windows 98/Me/2000/XP.

Uwagi: Następca gry "Chrome".

Bibliografia: - Komputer Świat Gry 9/2005 - str. 20 - recenzja;

                         - Play 7/2005 - str. 40 - recenzja.

Opis: Daleka przyszłość, kiedy to ludzkość, zjednoczona pod szyldem Federacji, kolonizuje coraz to nowe światy. Szybki rozwój cywilizacji wymaga ogromnej ilości surowców, które to, na mocy koncesji otrzymanej od władz, wydobywają potężne korporacje. Sytuacja taka z biegiem czasu prowadzi do powstania potężnych syndykatów, zwłaszcza na planetach znajdujących się na obrzeżach znanego nam świata, gdzie nie dociera już władza Federacji. W nowych układach rządzą już wyłącznie korporacje oraz różnego rodzaju powiązane z nimi kartele przestępcze. Sytuacja, i tak już tragiczna, pogarsza się jeszcze, gdy wysocy rangą urzędnicy Federacyjni padają ofiarą coraz częstszych zamachów, dokonywanych przez terrorystów będących pod wpływem nieznanego syntetycznego enzymu. Zwiększa on wytrzymałość organizmu ludzkiego, polepsza motorykę oraz bardzo podnosi poziom agresji. Na dodatek dochodzenie służb specjalnych wskazuje, iż za tą tajemniczą substancją i zamachami stoi jedna z korporacji.

     Jako Bolt Logan, jesteś członkiem elitarnej jednostki specjalnej SpecForce, utworzonej w celu rozwiązywania kryzysowych sytuacji, mogących zagrozić pokojowi Federacji. Żołnierzy wchodzących w jej skład wyposażono w najnowocześniejsze uzbrojenie i elektroniczne gadżety.


Copyright Sergeant AdOw © 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.          www.fantastyka-86.pl