Gry komputerowe

 


 

Hammer & Sickle: Czerwony Sztorm

 

Typ: strategia turowa.

Produkcja: Nival Interactive - 2005.

Wydawca: Nival Interactive. Polski wydawca: CD Projekt.

Zawartość: obwoluta kartonowa, pudełko DVD, instrukcja - 78 stron (121x181)mm, 3 CD.

Wymagania: Pentium II 1GHz, 256MB RAM, grafika 3D 32MB RAM z DirectX 9.0, 3GB HDD, CD-ROM 4x, Windows 98/Me/2000/XP.

Uwagi: Polska wersja językowa.

Bibliografia: .

Opis: Po zakończeniu II Wojny Światowej Europa podzielona została na dwie strefy: Zachodnią, kontrolowaną przez Amerykanów i ich sojuszników, oraz Wschodnią, w której skład wchodziły państwa okupowane przez wojska radzieckie.

     W 1946 roku "Strażnicy" (organizacja założona przez byłych agentów służb specjalnych) zlikwidowali główną kwaterę terrorystów "Młota Thora" oraz jego siatkę organizacyjną, powstrzymując plan światowego szantażu nuklearnego. Pojedyncze grupy byłych członków Młota Thora zaczęły zachowywać się jak zwykli bandyci - rabunki, wymuszenia, handel bronią. Ale byli też tacy, którzy starali się skontaktować z agencjami wywiadowczymi. Strażnicy w dalszym ciągu zajmowali się poszukiwaniem i likwidacją pozostałości Młota Thora oraz innych organizacji przestępczych w powojennej Europie.

     W tym samym czasie, najwyżsi przywódcy radzieccy wydali służbom wywiadowczym rozkaz rozpoczęcia przygotowań do działań w Zachodniej strefie. Wiosną 1949 roku, departament wywiadu otrzymał sygnał od agenta polskiego podziemia z czasów wojny Wacława, z informacją, że Młot Thora gotów jest do współpracy z Rosjanami.


Copyright Sergeant AdOw © 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.          www.fantastyka-86.pl