Gry komputerowe

 


 

Reunion

 

Typ: strategia.

Produkcja: Amnesty Design - 1994.

Wydawca: Wanadoo Edition. Polski wydawca: .

Zawartość: pudełko kartonowe, instrukcja, 1 CD.

Wymagania: 386 233MHz, 4MB RAM, VGA, CD-ROM, MS-DOS 5.0.

Uwagi: .

Bibliografia: - Computer Studio  str. 18-22 - poradnik;

                         - Secret Service  - str. 28-29 - poradnik;

                         - Świat Gier Komputerowych 9/1994 - str. 14-17 - poradnik;

                         - Top Secret 8(29)/1994 - str. 18 - recenzja.

Opis: Rok 2575. Dwa wyekwipowane statki badawcze opuszczają Układ Słoneczny. Celem ich misji jest znalezienie innych planet zdatnych do kolonizacji. Wkrótce Explorer 1 zostaje uznany jako zaginiony w akcji. Natomiast Explorer 2 powraca na Ziemię po odnalezieniu kilku planet w odległym sektorze galaktyki.

     Rok 2616. Na Ziemi masowo wybuchają rebelie. Po krwawych walkach powstańcy przejmują kontrolę. Ostatnią decyzją upadającego rządu jest rozkaz natychmiastowego opuszczenia Układu Słonecznego Explorerem 2. Statek kieruje się ku nowym systemom planetarnym. Na skutek przejścia przez nieoznakowane pole asteroidów zostają uszkodzone generatory zakrzywienia pola.

     Rok 2621. Explorer 2 przybywa do nowego systemu. Załoga ewakuuje się za pomocą kapsuł ratunkowych. Większość nie dociera do powierzchni. Nieliczni ocaleni rozpoczynają walkę o przetrwanie.


Copyright Sergeant AdOw © 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.          www.fantastyka-86.pl