Gry komputerowe

 


 

UFO Afterlight: Bitwa o Marsa

 

Typ: strategia w czasie rzeczywistym.

Produkcja: Altar Interactive - 2007.

Wydawca: Cenega. Polski wydawca: Cenega Polska.

Zawartość: obwoluta kartonowa, pudełko DVD, instrukcja - 24 strony (122x181)mm, 1 DVD.

Wymagania: Pentium 1GHz, 512MB RAM, grafika z DirectX 8.1, 5GB HDD, Windows 2000/XP.

Uwagi: Polska wersja językowa. Kontynuacja gry "UFO Kolejne starcie".

Bibliografia: .

Opis: Pięćdziesiąt lat temu, na Ziemi, skończyła się wojna, Retikulanie zmusili ludzi do opuszczenia ojczystej planety. Stworzyli jednak ludzkości nową szansę. Część ocalałych wysłano na stację orbitalną o nazwie Laputa. Uznano ich za przywódców tego, co zostało z ludzkości. Nazwali się Radą Ziemi.

     Retikulanie przetransportowali inną grupę ludzi na Marsa. Wykorzystali swą technologię, aby pomóc w budowie bazy w jednym z kraterów i umieścili większość z nich (ponad 10000 osób) w stanie snu kriogenicznego, bo Mars nie był w stanie wyżywić więcej, niż niewielkiej, 30-osobowej populacji. Zadaniem ich było przetrwanie, utrzymanie podstawowych funkcji bazy i przygotowanie procesu przemiany Marsa w planetę zdatną do zamieszkania. Utrzymywali łączność z Radą Ziemi i wypełniali jej rozkazy, choć ludzie ze stacji Laputa nie byli w stanie ogarnąć problemów kolonii na Marsie. Tymczasem naukowcy znaleźli szczątki pradawnej cywilizacji.


Copyright Sergeant AdOw © 2013 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.          www.fantastyka-86.pl