Muzyka

 


     Przede wszystkim jest tu muzyka filmowa, ale też muzyka z gier komputerowych oraz tematycznie związana z fantastyką. Kolejność alfabetyczna według tytułów polskich.


 

Muzyka filmowa

 


2001: Odyseja kosmiczna (2001: A Space Odyssey)

2012 (2012)

Alicja w Krainie Czarów (Alice in Wonderland)

Animatrix (Animatrix)

Armageddon (Armageddon)

Asterix i Obelix kontra Cezar (Asterix & Obelix contre Cesar)

Asterix i Wikingowie (Asterix et les Vikings)

Austin Powers i Złoty Członek (Austin Powers in Goldmember)


Babylon 5 (Babylon 5)

Bardzo dziki zachód (Wild Wild West)

Batman (Batman)

Batman Forever (Batman Forever)

Batman i Robin (Batman & Robin)

Best of Arnold Schwarzenegger (Best of Arnold Schwarzenegger)

Blade - Wieczny łowca (Blade)

Blair Witch 2: Księga cieni (Blair Witch 2: Book of Schadows)

Buffy: Postrach wampirów (Buffy the Vampire Slayer)


Cień anioła (Dark Angel)

Coco (Coco)

Czarnoksiężnik z krainy Oz (The Wizard of Oz)

Człowiek Demolka (Demolition Man)


Daredevil (Daredevil)

Dary Anioła: Miasto kości (The Mortal Instruments: City of Bones)

Dracula (Bram Stoker's Dracula)

Dzień Niepodległości (Independance Day - różne filmy)

Dzień zagłady (Deep Impact)

Dziwne dni (Strange Days)


Edward Nożycoręki (Edward Scissorhands)

Electra (Electra)

Faceci w czerni (Men in Black)

Faceci w czerni II (Men in Black II)

Fantastyczna 4 (Fantastic Four)

Fantastyka ()

Freejack (Freejack)


Godzilla (Godzilla)

Goście, goście... (Les Visiteurs)

Gwiezdna muzyka ()

Gwiezdne Wojny Epizod I: Mroczne Widmo (Star Wars Episode I: The Phantom Menace)

Gwiezdne Wojny Epizod II: Atak klonów (Star Wars Episode II: Attack of the Clones)

Gwiezdne Wojny Epizod III: Zemsta Sithów (Star Wars Episode III: Revenge of the Sith)

Gwiezdne Wojny Epizod IV: Nowa nadzieja (Star Wars Episode IV: A New Hope)

Gwiezdne Wojny Trylogia (Star Wars Trilogy)

Gwiezdne Wrota (Stargate)


Harry Potter i Kamień Filozoficzny (Harry Potter and the Philosopher's Stone)

Harry Potter i Komnata Tajemnic (Harry Potter and the Chamber of Secrets)

Heavy Metal (Heavy Metal)

Hellboy (Hellboy)

Hobbit: Niezwykła podróż (The Hobbit: An Unexpected Journey)

Hobbit: Pustkowie Smauga (The Hobbit: The Desolation of Smaug)

Hulk (Hulk)


Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia (The Hunger Games: Catching Fire)

Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki (Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull)

Jacek i Placek (Jacek i Placek)


Kacper: Narodziny duszka (Casper: A Spirited Beginning)

Kosmiczny mecz (Space Jam)

Król Skorpion (The Scorpion King)

Kurczak mały (Chicken Little)


Lara Croft: Tomb Raider (Lara Croft: Tomb Raider)

Lara Croft Tomb Raider: Kolebka Życia (Lara Croft Tomb Raider: A Crandle of Life)

Łowca androidów (Blade Runner)


Matrix (The Matrix)

Matrix Reaktywacja (The Matrix Reloaded)

Matrix Rewolucje (The Matrix Revolutions)

Monty Python i Święty Graal (Monty Python and The Holy Grail)

Mortal Kombat (Mortal Kombat)


Najlepsze piosenki Pana Kleksa (Najlepsze piosenki Pana Kleksa)

Nie kończąca się opowieść III (The Neverending Story III)

Oni (The Faculty)

Opowieści z Narnii: Lew, Czarownica i stara szafa (The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe)

Opowieści z Narnii: Podróż "Wędrowca do Świtu" (The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader)

Piąty Element (The Fifth Element)

Planeta 51 (Planet 51)

Planeta Małp (Planet of the Apes)

Pogromcy duchów II (Ghostbusters II)

Powrót do przyszłości (Back to the Future)

Przyczajony Tygrys, Ukryty Smok (Crouching Tiger, Hidden Dragon)


Rewolwer i melonik (The Avengers)

Robin z Sherwood (Robin in Sherwood - serial tv)

RoboCop (RoboCop - serial)

Rodzina Addamsów (The Addams Family)


Sci-Fi Themes II (Sci-Fi Themes II)

Shrek (Shrek)

Shrek Trzeci (Shrek the Third)

Shrek Forever: Ostatni rozdział (Shrek Forever: The Final Chapter)

Sin City (Sin City)

Smallville (Smallville)

Spawn (Spawn)

Spider-Man (Spider-Man)

Spider-Man 2 (Spider-Man 2)

Spider-Man 3 (Spider-Man 3)

Stalowy rycerz (Steel)

Star Tracks (Star Tracks)

Star Trek: Następne pokolenie (Star Trek: The Next Generation)

Star Trek serial tv (Star Trek)

Star Trek: Stacja kosmiczna 9 (Star Trek: Deep Space Nine)

Star Trek: The Astral Symphony (Star Trek: The Astral Symphony)

Stożkogłowi (Coneheads)

Strażnicy Galaktyki vol. 2 (Guardians of the Galaxy Vol. 2)

Strażnicy Galaktyki (Guardians of the Galaxy - serial animowany)

Szósty zmysł (The Sixth Sense)


Tank Girl (Tank Girl)

Terminator 2: Dzień Sądu (Terminator 2: Judgment Day)

The Blair Witch Project (The Blair Witch Project)

The X-Themes (The X-Themes)

Themes from outer Space (Themes from outer Space)

Themes from the Un-X-pected (Themes from the Un-X-pected)

Toy Story (Toy Story)

Toy Story 2 (Toy Story 2)

Transformers: Zemsta Upadłych (Transformers: Revenge of the Fallen)

Transformers 3 (Transformers: Dark of the Moon)

TRON: Dziedzictwo (TRON: Legacy)

Truman Show (The Truman Show)

Tytan Nowa Ziemia (Titan A.C.)

Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń (Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń)


Ucieczka z Los Angeles (Escape from Los Angeles)

Underworld (Underworld)

Uniwersalny żołnierz: Powrót (Universal Soldier: The Return)

Uwierz w ducha (Ghost)


Wiedźmin (Wiedźmin)

Władca Pierścieni (The Lords of the Ring - animowany)

Władca Pierścieni: Drużyna pierścienia (The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring)

Władca Pierścieni: Dwie Wieże (The Lord of the Rings: The Two Towers)

Władca Pierścieni: Powrót Króla (The Lord of the Rings: The Return of the King)

Władca Pierścieni: Trylogia (The Lord of the Rings: The Trilogy)

Wojownicze Żółwie Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles)


X-Men (X-Men)


Z Archiwum X (The X-Files)

Zagubieni w kosmosie (Lost in Space)

Zmierzch: Przed świtem - część 1 (The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1)

Żółta łódź podwodna (Yellow Submarine)


 

Muzyka z gier komputerowych

 


Age of Wonders II: Tron Czarnoksięznika

Alone in the Dark

Anno 2070

Bioshock

Bioshock 2

Chrome

Command & Conquer Red Alert

Command & Conquer Tiberian Sun

Crysis


Earth 2160

Emperor: Battle for Dune

Hegemonia Żelazne Legiony

Heroes of Might & Magic III: The Shadow of Death

Incubation


Jagged Alliance 2,5: Unfinished Business


King's Bounty Legenda


Myth III: Era Wilka


Sacred

Sacred 2: Fallen Angel

Sacrifice

The Settlers: Narodziny Imperium

The Settlers 7: Droga do Królestwa

Vampire: The Masquerade - Redemption


Warcraft III: Reign of Chaos

Warhammer: Mark of Chaos

 

Muzyka pozostała

 

Atmospheres

Gwiezdny Wszechświat

Inspiration fantasy

Komety

Monty Python's Spamalot

Odległa Przestrzeń

Outer Space

Pierścienie

Post-Apocalyptic Soundtracs

Starlight Express

The Collector

Trzecia Strona Księżyca

Wenus


Copyright Sergeant AdOw © 2011-2019 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.         www.fantastyka-86.pl