Seriale

 


 

Czerwony Karzeł - sezon 2

 

1

Kryten

Tytuł oryginalny: Kryten (1988).

Obsada: Chris Barrie, Craig Charles, Danny John-Jules, Norman Lovett, David Ross, Johanna Hargreaves, Tonny Slattery.

Czas trwania: 29 minut.

Opis: Załoga "Czerwonego Karła" odbiera sygnał SOS amerykańskiego krążownika "Nova 5", który rozbił się na Księżycu. Na miejscu okazuje się, że jedynym ocalałym jest Kryten - lokaj-android, który uwielbia oglądać telenowelę "Androidy".

2

Lepiej niż w życiu

Tytuł oryginalny: Better Than Life (1988).

Obsada: Chris Barrie, Craig Charles, Danny John-Jules, Norman Lovett, John Abineri, Debbie Ash, Jeremy Austin, Nigel Carrivick, Tony Hawks, Judy Hawkins, Tina Jenkins, Ron Pember, Gordon Salkilld.

Czas trwania: 29 minut.

Opis: Przybywa zasobnik z pocztą przenoszący starą, mającą trzy miliony lat korespondencję. Załoga gra w grę "Lepiej niż w życiu", która spełnia życzenia graczy. Jednak umysł Rimmera zaczyna się buntować.

3

Dziękuję za wspomnienia

Tytuł oryginalny: Thanks for the Memory (1988).

Obsada: Chris Barrie, Craig Charles, Danny John-Jules, Norman Lovett, Sabra Williams.

Czas trwania: 29 minut.

Opis: Załoga "Czerwonego Karła" budzi się cztery dni po obchodach rocznicy śmierci Rimmera, uświadamiając sobie, że nie pamiętają co się przez te cztery dni działo. Dowiadują się z chwilą, gdy na Księżycu odnajdują czarną skrzynkę. Lister podarował Rimmerowi na urodziny pewien szczególny prezent.

4

Przeciek w bezruchawce

Tytuł oryginalny: Stasis Leak (1988).

Obsada: Chris Barrie, Craig Charles, Danny John-Jules, Norman Lovett.

Czas trwania: 30 minut.

Opis: Rimmer, Lister i Kot na 16. poziomie natrafiają na szczelinę w kontinuum czasowym. Magiczne wrota  przenoszą "Czerwonego Karła" trzy miliony lat wstecz, gdzie zarówno Rimmer, jak i Lister próbują zmienić przeszłość.

5

Queeg

Tytuł oryginalny: Queeg (1988).

Obsada: Chris Barrie, Craig Charles, Danny John-Jules, Norman Lovett.

Czas trwania: 30 minut.

Opis: Awaryjny komputer "Czerwonego Karła" - Queeg 500, przejmuje komendy załogi. Holly doprowadza do zniszczenia statku przez meteoryt i przyczynia się do wadliwego działania Rimmera. Zachęcony przez załogę Holly wyzywa Queega na partię szachów, w której przegrany zostanie wymazany z systemu.

6

Wszechświat równoległy

Tytuł oryginalny: Parallel Universe (1988).

Obsada: Chris Barrie, Craig Charles, Danny John-Jules, Norman Lovett, Susanne Bertish, Angela Bruce, Matthew Devitt, Hattie Hayridge, .

Czas trwania: 29 minut.

Opis: Holly tworzy nowy napęd gwiezdny "Holly Hop Klatkę", który będzie przenosił "Czerwonego Karła" w dowolny punkt w przestrzeni, zaledwie w kilka sekund. Niestety nic nie idzie zgodnie z planem i "Czerwony Karzeł" trafia do równoległego wymiaru, gdzie załoga napotyka na swoje żeńskie odpowiedniki.


Copyright Sergeant AdOw © 2016 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.          www.fantastyka-86.pl