Gry planszowe

 


 

Najeźdźcy

 

Autor: Adrian Markowski.

Opracowanie graficzne: pudełko: Piotr Łukaszewski, żetony: Piotr Pucek.

Wydawca: Biuro Promocji i Reklamy Fantastyki SFERA.

Zawartość: pudełko (220x319x42)mm, instrukcja - 24 strony (144x201)mm, plansza (396x600)mm, 6 żetonów pól dodatkowych, 280 żetonów Złotych Trolli, 312 żetonów Centurii, 120 żetonów Kohort, 40 żetonów Legionów, 80 żetonów Twierdz, 80 żetonów Warowni, 80 żetonów Grodów, 80 żetonów Wiosek, 2 kostki k6.

Liczba graczy: 2-4.

Czas gry: .

Uwagi: .

Recenzja: .

Opis: Bardzo dawno temu każdy mógł mieć swoje własne miejsce. Wędrownym Trollom znudziła się trwająca od niepamiętnych czasów włóczęga i zamieszkały w okolicy, którą nazwały swoją Krainą. Kraina ta rozciągała się od horyzontu po horyzont i było tam wszystko, czego Trolle potrzebowały do szczęścia. Pędziły więc żywot pogodny i pracowity. Tak mijały pokolenia. Szeroki świat wokół Krainy Trolli stawał się coraz bardziej niespokojny. Wszyscy żyli w lęku i niepewności jutra, wielu utraciwszy domostwa, błąkało się po świecie. W tym czasie do Krainy Trolli zaczęły przybywać uciekające z własnych ziem Elfy, Gobliny, Ludzie i całe mnóstwo innych istot, które nie miały się gdzie podziać. Trolle nie odmawiały nikomu gościny i wkrótce ich wioski zaczęły wypełniać się wielobarwnym tłumem. Zapanował zamęt a wygnańcy podsycali nienawiść do swoich wczorajszych prześladowców. Po wielu latach Kraina Trolli została podzielona na pomniejsze Ziemie i nikt spośród jej mieszkańców nie był zadowolony ze swego skrawka ziemi. Wszyscy więc spiskowali i walczyli ze wszystkimi i przeciw wszystkim.


Copyright Sergeant AdOw © 2015 - Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek wykorzystywanie tych materiałów tylko za moją wyraźną zgodą.         www.fantastyka-86.pl